O nás

Centrum Ostravy – Jiráskovo náměstí, též nazývaný Kuří rynek. To je to místo, kde se scházejí ať již oddaní milovníci ryb, či ti, kteří se chystají do tajů rybích dobrot teprve proniknout. Důvodů k návštěvě naší útulné rybárničky můžete mít hned několik.

Od krátkého poledního oběda, kdy vybírat můžete z několika druhů menu, nejen rybího, přes odpolední posezení u sklenky dobrého kvalitního vína, piva pivovaru Bernard, kávy z ostravské pražírny Laura nebo domácích limonád a domácích dezertů, až po klidnou večeři se známými nebo ve dvou při svíčkách.

K jídlu budete moci vybírat z našeho stálého, osvědčeného jídelního lístku, či z našich sezónních specialit a v neposlední řadě z pestré nabídky čerstvých chlazených ryb, které při vstupu do rybárny v chladícím pultu jistě nepřehlédnete a s jejich výběrem, budete-li chtít, Vám mile rádi poradíme.

Naše prostory už zažily nejednu rodinnou oslavu, firemní večírek, narozeniny atd. Budeme rádi, když se i Vy rozhodnete, u nás uspořádat tu svou. Máme rádi lidský a individuální přístup. Vyhovíme i těm, kteří ryby nepreferují a dávají přednost masové nebo vegetariánské stravě, rovněž lze připravit vše bez lepku.

Pokud Vám časové možnosti nedovolují strávit čas a posedět u nás nebo si raději vaříte doma, můžete si jídla z naší nabídky či chlazenou, uzenou anebo mraženou rybku a mořské plody odnést s sebou domů. V nabídce také máme rybí klobásy, párky, saláty a další speciality.

Aktuality

 • Nové telefonní číslo

  1.8.2021

  606 878 972

 • Otevírací doba prosinec 2020 - leden 2021

  25.12.2020

  Otevřeno bude 30.12.2020 9,00 - 18,00 hodin. Budeme vydávat obědové menu od 11,00 do 13,00 hodin. Rovněž lze objednat menu s sebou dopředu, dále si můžete objednat Silvestrovksé dobroty, jako tataráčky z lososa, tuňáka a pod 

  V lednu máme první týden zavřeno. Otevíráme pro výdej obědů s sebou  v ponděí 11.1.2021 a to v době 9,00 - 15,00 hodin.

 • Jarní jídelní ístek

  24.2.2020

  Už brzy se můžete těšit na doplnění jarní nabídky

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.